Contact Contact

Bronkerk Ugchelen

Hoenderloseweg 10
7339GH Ugchelen
Tel. 055-5334859
info@bronkerk.nl

Predikant

Sectie 1 en 2

ds. Eline van Iperen
Tel. 055-8438214
predikantEI@bronkerk.nl
(bereikbaar:  alle weekdagen bij voorkeur ’s morgens)

Sectie 3 en 4

ds. Regina Davelaar
Tel. 06-12837524
predikantRD@bronkerk.nl
(bereikbaar: bij voorkeur op maandag, dinsdag en donderdag)

Kerkelijk werker

Remko Groen
Tel. 06-18270616
kerkelijkwerker@bronkerk.nl

Scriba

Chris de Winter
Tel. 055-5414293
scribaKR@bronkerk.nl

Secretaris CvK

Joop Langhout
tel 055 5403641
secretarisCvK@bronkerk.nl

 

Kerkelijk Bureau

kerkelijk.bureau@bronkerk.nl

Bronkerkbrief

mededelingen voor de Bronkerkbrief kunnen doorgegeven worden aan: bronkerkbrief@bronkerk.nl

Beheerder Bronkerk en Duiker:

Johann Visscher
Tel. 06-50525501
beheerder@bronkerk.nl

Meldpunt (ziekte, herstel)

Bea Rigterink
Tel. 055-5333718
meldpunt@bronkerk.nl

Gebedsintenties

gebedenboek@bronkerk.nl

Gemeentegroet

gemeentegroet@bronkerk.nl

Webteam

webmaster@bronkerk.nl 

Beamteam

Voor beamerprojecties bij diensten
beamteam@bronkerk.nl


De Duiker

www.deduiker.net

Waterloopleinmarkt

waterloopleinmarkt@bronkerk.nl

 
Links Links

Websites van Ugchelen:

Kerkelijke websites:

Overige websites